Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 10 — середа, 21 січня 2015
Відповідальність і санкції
Із 1 січня 2015 року значно посилена фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність за порушення законодавства про працю та порядку сплати й звітування за ЄСВ. Порівняльний аналіз змін наведено в коментарі
Бюджет
Реформа міжбюджетних відносин серед цілої низки змін уносить корективи й до статей видатків на дошкільну освіту. Передусім має відбутися передача функцій з утримання дитсадків з рівня бюджетів сіл, селищ і міст на районний рівень. Проте 2015 рік усе ж залишиться перехідним періодом.
Адміністрування
Податковий компроміс — це режим звільнення від юрвідповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов'язань із податку на прибуток підприємств та/або ПДВ за будь-які податкові періоди до 01.04.2014 р. з урахуванням строків давності в 1095 днів. Як його застосовувати?
Земельні відносини
До складу майна фермерського господарства можуть входити, зокрема, право користування землею, а також інші майнові права та майно, набуте на підставах, що не заборонені законом. Та чи можна до складеного капіталу фермерського господарства внести земділянку або право користування нею та як це зробити?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!