Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 242 — четвер, 18 грудня 2014
Знижки. Бонуси. Акції
Керівництво планує запровадити бонусну програму: покупцеві під час кожної покупки нараховується певний бонус у відсотках від суми покупки, який можна використати в оплату за інші товари. Чи вважаються накопичені бонуси персональною знижкою?
Нині активно проводять рекламні акції й інші заходи рекламного характеру. Зокрема більшість підприємств не уникли маркетингових послуг. А тому на їх бухгалтерів покладається велика відповідальність — правильне документальне оформлення. Які документи потрібно скласти?
Знижки — маркетинговий хід, що імпонує як продавцю, так і покупцю. Як правильно відобразити реалізацію товарів зі знижками в обліку? Яка картина вимальовується в бухобліку і чи не чекають на підприємство сюрпризи в податковому обліку?
Як в обліку відобразити нарахування бонусів, видачу бонусних карток? На яку суму збільшувати доход – з урахуванням бонусу чи без? Яка база оподаткування ПДВ? Документальне оформлення та бухгалтерські проводки нарахування та використання бонусів.
Сільське господарство
Сільськогосподарське підприємство уклало договір на посадку саджанців плодових дерев. Чи враховуватимуться такі послуги у складі сільськогосподарського товаровиробництва для фіксованого сільгоспподатку (далі — ФСП)?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!