Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 239 — понеділок, 15 грудня 2014
Експерти коментують
Із нового року запрацює нове Положення про інвентаризацію активів і зобов’язань, яке застосовуватимуть і бюджетні установи, і госпрозрахункові підприємства. Проаналізуємо оновлені строки інвентаризації та процедуру її проведення
ПДВ
Платникам ПДВ цього року слід Новий рік зустріти, звільнившись від усього старого, залежалого, неліквідного, що накопичилося. Зробити це варто, аби не платити більшу суму ПДВ за цими операціями в майбутньому, адже з 2015 року вже діятиме мінімальний рівень бази обкладення ПДВ
ПДФО
Підприємство нарахувало 19 листопада 2014 року дивіденди за 2013 рік. Виплату дивідендів планують здійснити вже у 2015 році. Коли в такому випадку слід сплатити ПДФО: у момент нарахування чи виплати дивідендів?
Патентування
Проданий у кредит товар був переданий покупцеві в магазині. Чи потрібно отримувати окремий патент, якщо оплата товару здійснюється через певний час за межами стаціонарної точки продажу?
Податок на прибуток
Чи належить до розрахункових документів чек, який видається терміналом «IBOX»? Чи може він бути підставою для оплати будь-яких послуг за рахунок коштів підприємства та включення таких витрат у склад податкових?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!