Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 236 — середа, 10 грудня 2014
Спецтема: Відключення електроенергії
На підприємстві у зв’язку із частим відключенням електроенергії прийнято рішення придбати бензиновий генератор. Чи вправі підприємство розраховувати на податкові витрати? Як списувати пальне та які звіти слід здавати?
Через веєрні відключення електроенергії керівництво підприємства вирішило придбати ручні ліхтарики. Адже автономного енергозабезпечення на підприємстві немає, а світловий день зараз короткий. Як обліковувати ручні ліхтарики в бухгалтерському та податковому обліку?
Чи можуть підприємства перейти на роботу в нічний час для зниження споживання електроенергії у «години пік»? Як такий перехід має бути оформлений та як оплачувати роботу працівників у цьому випадку?
Підприємство (платник податку на прибуток та ПДВ) через періодичне відключення світла придбало декілька джерел безперебійного живлення для комп’ютерів: один — для директора, один — для бухгалтера та ще один — для відділу продажів. Як показати таке придбання в обліку? У якій групі їх обліковувати?
ПДФО
Останнім часом на редакційну пошту часто-густо надходять запитання щодо обкладення ПДФО дивідендів у 2015 році. У цьому матеріалі ми розставимо всі крапки над «і» у частині застосування ставок ПДФО у 2015 році для дивідендів згідно з нормами чинного законодавства
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!