Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 232 — четвер, 4 грудня 2014
Експерти коментують
Благодійна допомога, надана учасникам бойових дій або членам їх сімей, звільняється від обкладення ПДФО в разі, якщо ця благодійна допомога використана за призначенням. ДФС роз’яснила, як підтвердити цільове використання коштів для звільнення від ПДФО та хто має це контролювати.
Постанова Правління НБУ від 01.12.2014 р. № 758 запрацювала з 3 грудня 2014 року та діятиме до 3 березня 2015 року. Розглянемо валютні обмеження, які вона закріпила; особливості отримання готівкової інвалюти; нюанси купівлі інвалюти.
ПДВ
У 2013 році діяла пільга з ПДВ за операціями з постачання виробничими й торговими підприємствами дитячих святкових подарунків. Чи є дійсною ця пільга в такому вигляді цьогоріч і чи може підприємство використати її при продажу куплених новорічних подарунків профспілковій організації?
Відрядження
Часто в підприємств виникають питання, пов’язані з визначенням суми добових за дні, у які відряджений працівник відбуває з України за кордон або прибуває в Україну. У цьому випадку цікаво дізнатися, як виплачувати добові в цей день: у сумі, установленій для України, чи в «закордонному» розмірі?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!