Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 230 — вівторок, 2 грудня 2014
ПДВ
Підприємству заборонили реєстрацію податкових накладних. Причина — відсутність у держреєстратора відомостей про місцезнаходження юрособи. Після того поточній декларації присвоїли статус «до відома». Що спричинило появу такого статусу і як бути в цьому випадку із декларацією та податковими накладними?
Реорганізація підприємств
Юридичний аспект проведення приєднання підприємства. Як повідомити кредиторів унести зміни до установчих документів і зареєструвати припинення підприємства шляхом приєднання?
ЄСВ
Чи можна повернути чи зарахувати в рахунок майбутніх платежів суми єдиного внеску, сплачені з 14.04.2014 р. протягом дії АТО платниками ЄСВ, які перебувають на території населених пунктів, де проводилася така операція?
РРО та каса
Як можна виправити помилково проведену через РРО операцію «службове внесення» і чи передбачена відповідальність, у тому числі, якщо не виправити таку помилку протягом робочого дня?
Який порядок нумерації сторінок у касовій книзі, книзі обліку прибуткових і видаткових касових ордерів у зв’язку із закінченням або зміною форми?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!