Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 226 — середа, 26 листопада 2014
ПДФО
Підприємство орендує приміщення у фізособи. Орендна плата нарахована, але не виплачена. Коли потрібно перерахувати ПДФО до бюджету: протягом 30 днів після місяця нарахування, або ж під час виплати орендної плати?
Первинні документи
Контрагент не визнає борг за поставленими товарами, мотивуючи відсутністю його печатки на видатковій накладній. У нас є від нього довіреність на отримання товару. Чи може наше підприємство в судовому порядку довести, що контрагент дійсно повинен сплатити гроші за поставлений товар?
Відрядження
На підприємстві встановлено розмір добових — 300 грн. Працівника направили у відрядження до іншого міста на 5 днів. Чи треба обкладати військовим збором суму, що перевищує граничну норму витрат, установлену ПКУ з метою віднесення до податкових?
Бюджет
До 1 грудня 2014 року бюджетні установи мають бути переміщені з тимчасово неконтрольованої території. З’ясуймо, які кроки необхідно зробити, аби бюджетна установа, яку переміщено в інший населений пункт, мала можливість здійснювати видатки через орган Казначейства за новим місцезнаходженням
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!