Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 223 — п`ятниця, 21 листопада 2014
Страхування
Підприємство реалізує товар і страхує його під час доставки покупцю. Чи можна витрати на страхування відобразити в податкових витратах?
У статті наведено податковий та бухгалтерський облік страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Підприємство оплатило страхування майна (товар на складі), яке стало заставою при отриманні кредиту в банку. Як відобразити витрати на страхування в бухобліку? Чи можна віднести їх до витрат в податковому обліку? Які документи дають право на віднесення витрат до податкових у цій ситуації?
ЄСВ
На нашому підприємстві є дві жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. Виплати їм підприємство не здійснює. Чи відображаються дані про них щомісяця в таблиці звітності по ЄСВ?
У звіті за вересень 2014 р. для застрахованої особи помилково було неправильно вказано кількість календарних днів перебування у трудових відносинах та суму нарахованої зарплати й утриманого ЄСВ, а номер облікової картки ЗО вказано правильно. Як виправити такі помилки?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!