Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 222 — четвер, 20 листопада 2014
Експерти коментують
Чи обов’язково проводити атестацію робочих місць для скорочення робочого тижня та підвищеної оплати праці у зв’язку з важкими та шкідливими умовами праці для медичних працівників?
Аліменти
Чи утримуються аліменти з допомоги по тимчасовій непрацездатності, оплата перших 5 днів тимчасової непрацездатності, які виплачуються за рахунок підприємства, допомоги по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами
У матеріалі йдеться про основні теоретичні аспекти утримання аліментів на дитину, а саме: розглянемо що таке аліменти, які способи їх утримання та виплати, строки виплати аліментів, їх розмір, доходи, з яких утримуються аліменти, й особливості їх відображення в бухгалтерському та податковому обліку
Співробітник підприємства, із заробітку якого за постановою держвиконавця утримували аліменти на користь повнолітньої дитини, днями надав довідку із вишу про те, що його син перевівся на заочну форму навчання. Чи повинно підприємство продовжувати утримувати аліменти на користь дитини?
Оподаткування
Підприємство — платник податку на прибуток хоче замовити роботи із ремонту автомобіля в єдинника групи 2. Які наслідки будуть у підприємства, якщо воно скористається послугами (роботами) такого єдинника. Чи потрібно утримувати ПДФО?Чи можна відобразити витрати в податковому обліку та чи доведеться нараховувати ЄСВ?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!