Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 220 — вівторок, 18 листопада 2014
Експерти коментують
Коментованим законом відмінили один із напрямків бюджетного відшкодування, а також змінили деякі критерії для автоматичного бюджетного відшкодування. У змінах щодо інвесторів намагалися створити сприятливіші умови для залучення інвестицій у видобуток корисних копалин.
Як виправити помилки в Реєстрі виданих та отриманих податкових накладних, якщо помилка не вплинула на дані в додатку Д5 до декларації з ПДВ? Як позбутися помилки в Реєстрі, якщо помилкові записи потрапили до Розшифровки контрагентів (додатка Д5)? Який строк для виправлення: 365 чи 1095 днів?
Нацбанк вирішив змінити порядок випуску та використання банківських карток в Україні. Зміни зачіпають усіх задіяних у використанні карток в Україні. Зокрема, з’явилися нові вимоги до банківського договору, деталізовано питання повідомлення користувачів банком, моніторингу, відповідальності за операціями за втраченою карткою, еквайрингу та процесингу. Звісно, НБУ надав час на адаптацію до внесених змін
Інвентаризація
Підприємства зобов’язані проводити інвентаризацію активів і зобов’язань, під час якої перевіряються та документально підтверджуються їх наявність, стан і оцінка. Що загрожує підприємству за непроведення обов’язкової інвентаризації?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!