Підприємство поклало кошти на короткостроковий депозит в банк. Як у такому випадку розраховувати курсові різниці? Чи проводиться перерахунок «тіла» депозиту, чи лише перераховують відсотки?
Газета № 214 / 10 листопада 2014
Зміст
Валютні операції
Основні засоби
ЄСВ
ЗЕД
Депозит в інвалюті: як розрахувати курсові різниці в бухгалтерському обліку
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
Як у бухгалтерському та податковому обліку показати надання/отримання тіла депозиту й заробіток у вигляді відсотків за користування цим депозитом — читайте тут
-
Яким чином відображати у фінансовій звітності за МСФЗ, а точніше у Звіті про прибуток або збиток, курсові різниці, що виникли у звітному періоді, — згорнуто чи розгорнуто?
-
НБУ встановлює курс гривні до іноземних валют на поточний робочий день посеред дня. За яким курсом НБУ розраховувати курсові різниці на дату балансу для відображення у фінансовій звітності — за тим, що діяв на початок дня, чи за тим, що встановлено протягом дня?
-
Підприємство — платник податку на прибуток — звітує раз на рік. Чи треба розраховувати курсові різниці щокварталу, чи достатньо це робити раз на рік?
-
Мінфін уніс зміни до ПСБО 21 щодо відображення в обліку операцій в іноземній валюті. Отож, за яким курсом НБУ (до обіду чи після) відображати в обліку отримані аванси? За яким курсом інвалют рахувати курсові різниці?
-
Нормативні документи
-
Редакція від 09.08.2013 р.
-
Редакція від 09.08.2013 р.
-
Редакція від 18.03.2014 р.
-
Редакція від 18.03.2014 р.
-
Редакція від 09.08.2013 р.