Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 213 — п`ятниця, 7 листопада 2014
Валютні операції
Засновником підприємства є нерезидент. Розмір його частки в статуті прописано в іноземній валюті. Свою частку засновник уносить частинами. Чи потрібно рахувати за такою заборгованістю засновника-нерезидента курсові різниці? Які особливості їх розрахунку та відображення в обліку?
ПДФО
Залишилися лічені дні до настання граничного строку подання форми № 1ДФ за ІІІ квартал 2014 року — період, у якому запрацював військовий збір і з’явилися нові правила обкладення ПДФО процентів. Розберемо, як правильно відзвітувати із ПДФО та військового збору, щоб не наразитися на санкції.
Юридичні консультації
Чи потрібно фізичній особі — підприємцю під час складання документів указувати свою організаційно-правову форму згідно з ДК 002:2004 — «Підприємець — фізична особа» (код 910)
Земельні відносини
Засновник фермерського господарства орендує в райдержадміністрації земділянку. Чи може він надати цю ділянку в суборенду фермерському господарству? Який договір потрібно укласти між засновником і фермерським господарством? Та які наслідки цього в обліку господарства?
ВЕЗ "Крим"
Підприємство, що зареєстроване на материковій частині України, надавало в оренду торгове обладнання підприємству з адресою в Криму. Зараз підприємство-резидент вирішило продати це обладнання на території Криму. Чи доведеться в такому випадку сплачувати ПДВ?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!