Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 207 — четвер, 30 жовтня 2014
Експерти коментують
В обох листах контролери висловили своє бачення на застосування пільги з ПДВ в операціях із будівництва та продажу житла (пп. 197.1.14 ПКУ), але акценти в них зробили різні
ПДВ
ТОВ (платник ПДВ) продало товар юридичній особі — дипломату, незареєстрованій у Податковій (але вони попросили податкову накладну, щоб подати її в ДПІ для компенсації ПДВ). Як правильно цьому контрагенту виписати податкову накладну? І чи підлягає така накладна реєстрації у реєстрі податкових накладних?
Методика обліку
Підприємство планувало займатися зовнішньоекономічною діяльністю. Для цього воно стало на облік у митних органах. Тобто були понесені витрати на акредитацію підприємства на митниці. Однак зі спливом часу підприємство все ж відмовилося від того, аби займатися ЗЕД. Як у такому випадку відображати в обліку витрати на послуги з акредитації?
ЄСВ
Підприємство в серпні та вересні 2014 року не нараховувало зарплату працівникам, а в жовтні нарахувало одразу за серпень — 8000 грн, вересень — 8000 грн, жовтень — 8000 грн. Як показувати у звітності з ЄСВ суми зарплати за попередні місяці: чи розбивати за місяцями заробітну плату за серпень і вересень, нараховану в жовтні?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!