Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 205 — вівторок, 28 жовтня 2014
ВЕЗ "Крим"
Підприємство поставляє товари до ВЕЗ «Крим». Чи обов’язково зазначати в договорі із кримським підприємством умови поставки Інкотермс? Чи передбачена відповідальність за незазначення таких умов поставки? Які можливі наслідки, у разі, якщо в договорі не передбачатимуться умови поставки згідно з правилами Інкотермс?
Основні засоби
На підприємстві є тепловентилятор (обліковується як основний засіб), який із квітня по листопад не використовується в господарській діяльності. Чи можна на цей період виводити його з експлуатації наказом по підприємству та не нараховувати амортизації?
Податок на прибуток
Підприємство сплачує щомісяця авансові внески згідно з декларацією з податку на прибуток за 2013 рік. За 9 місяців підприємство має чималі збитки. Як бути в такій ситуації? Чи можна подати декларацію за три квартали та ці авансові внески не сплачувати?
Бюджет
Списання безнадійної дебіторської заборгованості в бюджетній сфері має певні особливості. Коли виникає поточна дебіторська заборгованість? Які умови визнання її безнадійною? Який порядок виявлення та списання безнадійної дебіторської заборгованості в бюджеті?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!