Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 201 — середа, 22 жовтня 2014
Експерти коментують
Спрощується порядок зняття з реєстрації трудових договорів: знімати трудові договори з реєстрації в центрі зайнятості незалежно від того, у якому центрі зайнятості вони були зареєстровані, тобто в будь-якому центрі зайнятості
ВЕЗ "Крим"
Підприємство постачає товар до ВЕЗ «Крим». Як виписувати податкову накладну? Так само, як при експорті? Чи встановлені спецправила для заповнення податкових накладних під час постачання в Крим?
Підприємство ввозить товар із території ВЕЗ «Крим» на територію материкової України. Тобто, фактично імпортує. На митниці, відповідно, сплачується ПДВ. Чи можна суму цього сплаченого ПДВ включити до податкового кредиту підприємства?
Основні засоби придбали в кримського підприємства ще до 27.09.2014 р. Тобто до створення ВЕЗ «Крим». Як відображати їх вартість у податковому обліку? У якій сумі амортизувати — з урахуванням обмеження 85% чи ні?
Підприємство уклало договір про надання рекламних послуг із резидентом Криму. Чи повинно українське підприємство як отримувач рекламних послуг сплачувати податок на репатріацію? Чи є дохід кримського підприємства доходом із джерела його походження з України?
Методика обліку
Підприємство ремонтує принтер вартістю 1500 грн. Такий принтер ураховується як об'єкт малоцінних необоротних матеріальних активів. Як показати в податковому та бухгалтерському обліку цю операцію?
Оплата праці
Із 03.08.2014 р. керівникам держорганів мають виплачувати лише посадовий оклад. Такою нормою доповнили Закон про Держбюджет на 2014 рік. Однак наскільки законна така вимога та яких державних органів вона стосується?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!