Підприємство подало податкову декларацію в електронному вигляді. Її не прийняли й заборонили подальше приймання звітності електронною поштою з поміткою «Можливо, відсутній договір з МЗДУ». Було укладено новий договір. Але досі не надійшла друга квитанція у зв’язку з тим, що договір не підписує керівник інспекції. Що робити в такій ситуації?
Газета № 199 / 20 жовтня 2014
Зміст
Експерти коментують
ВЕЗ "Крим"
Звітність
Коли потрібно переукладати договір про визнання електронних документів
Матеріали по темі
-
Аналітичні матеріали
-
У чому відмінність між особистим та відкритим ключами?
Відмінність ключів полягає в тому, що особистий ключ є конфіденційною інформацією, тоді як відкритий у складі посиленого сертифіката має вільно розповсюджуватись через офіційний інформаційний ресурс АЦСК ІДД ДПС.
Посилений сертифікат ключа – це документ, який засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу та використовується для ідентифікації особи підписувала.
Підписувач – це особа, яка на законних підставах володіє особистим ключем та особисто чи за дорученням накладає ЕЦП на електронні документи.
Якщо документ підписаний електронним цифровим ключем, чи можна вважати такий документ оригіналом?
Так, ЕЦП робить електронний документ оригіналом і гарантує його достовірність.
Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути надіслані адресату протягом декількох секунд. Усі учасники електронного документообігу мають рівні можливості незалежно від розташування один одного. -
ДПІ у Дарницькому районі м. Києва
-
Нормативні документи
-
Редакція від 18.09.2012 р.
-
Редакція від 27.04.2008 р.
-
Редакція: 27.04.2014 р.