Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 199 — понеділок, 20 жовтня 2014
Експерти коментують
Яку ставку ПДВ застосовувати під час продажу товарів, які не ввійшли до переліку медвиробів, затвердженого постановою КМУ від 03.09.2014 р. № 410, але вважалися такими до набрання чинності новим переліком?
ВЕЗ "Крим"
Як в реаліях чинного законодавства розглядати домовленості з діловим партнерами — резидентами кримського півострова? Чи потрібно укладати із ними зовнішньоекономічний контракт?
У якій валюті можна проводити розрахунки із резидентом ВЕЗ «Крим»? Чи можна розрахуватися із кримським контрагентом у російських рублях? Чи ж обов’язково в гривні?
Чи діє експортно-імпортний контроль під час розрахунків із контрагентом із Криму? Чи потрібно дотримуватися правила 90 днів для повернення валютних цінностей в Україну?
Чи підлягає обов’язковому продажу інвалюта, отримана резидентом України як оплата від резидента Криму? Чи ж така іноземна валюта відразу зараховується на інвалютний рахунок (не розподільчий)?
Чи потрібно отримувати індивідуальну ліцензію на здійснення розрахунків із кримським підприємством, якщо підприємство перебуває в режимі індивідуального ліцензування? Чи вважаються такі операції зовнішньоекономічними?
Звітність
Підприємство подало податкову декларацію в електронному вигляді. Її не прийняли й заборонили подальше приймання звітності електронною поштою з поміткою «Можливо, відсутній договір з МЗДУ». Було укладено новий договір. Але досі не надійшла друга квитанція у зв’язку з тим, що договір не підписує керівник інспекції. Що робити в такій ситуації?
Підприємством були придбані товари, окремі з яких підлягають оподаткування за ставкою 20%, а інші — 7%. Частина товарів була перепродана в Україні, а решта — експортовані. Як розрахувати суму податкових пільг за цими операціями?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!