Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 198 — п`ятниця, 17 жовтня 2014
ВЕЗ "Крим"
Наше підприємство планує постачати товари українського виробництва підприємствам АР Крим. Чи застосовуватиметься ставка 0% із ПДВ на операції по вивезенню товарів із материкової частини України на територію АР Крим?
Підприємство є виробником молочної продукції і складає декларацію з ПДВ переробного підприємства. У жовтні відвантажує продукцію в Крим. Ці операції є експортом і обкладаються за ставкою ПДВ 0% чи все ж таки 20%? Чи потрібно нам виписувати та реєструвати податкові накладні та за якою ставкою ПДВ?
Ми отримали консультаційні послуги від резидента Криму. Як бути із ПДВ? Чи потрібно виписувати податкову накладну, як у випадку отримання послуг від нерезидента?
Підприємство продає товар українського походження покупцеві із ВЕЗ «Крим». Згідно з умовами договору, український постачальник повинен доставити вантаж покупцеві. Перевезення здійснюється автомобільним транспортом. Яким транспортним документом підтвердити це перевезення на митниці: міжнародною транспортною накладною CMR чи достатньо ТТН?
Сільське господарство
Тим, хто бажає зайнятися виробництвом сільськогосппродукції, її переробкою та реалізацією, пропонуємо детально ознайомитися з такою організаційно-правовою формою господарювання, як фермерське господарство. Про порядок та особливості його створення розповімо в матеріалі
Обов’язковою передумовою державної реєстрації фермерського господарства є наявність у його засновників земділянки на праві власності чи на праві користування (оренди). Як це зробити?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!