Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 196 — середа, 15 жовтня 2014
Експерти коментують
Які податкові наслідки використання роботодавцем особистого автомобіля найманого працівника під час виконання ним службових обов’язків? Чи потрібно утримувати ПДФО, військовий збір та нараховувати ЄСВ? Чи будуть податкові витрати?
Як відображаються в податковому обліку витрати на оплату винагороди посереднику? Чи можна включити до податкових витрат виплачену винагороду поручителю? Чи відображають у податкових витратах суму неустойки за несвоєчасне погашення боргу перед поручителем? Як обліковують витрати на сертифікацію імпортного товару?
ПДВ
Підприємство — платник ПДВ за останні 12 місяців подавало декларацію без оборотів, але був заповнений рядок 24, сума якого переходить із місяця в місяць ще із 2012 року. Чи може податковий орган зняти з реєстрації платника ПДВ? Що зробити, щоб залишитися ПДВшником?
ЄСВ
Організація уклала договір цивільно-правового характеру із фізособою на надання послуг. Фізична особа має основне місце роботи з повною зайнятістю. Як у такому випадку заповнювати графи 8 та 11 таблиці 5 та графу 15 таблиці 6 Форми № Д4?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!