Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 192 — четвер, 9 жовтня 2014
Експерти коментують
Методичні рекомендації ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я повинні застосовувати юрособи, які провадять медичну діяльність під час обліку лікарських засобів і медичних закладів, а підприємці, котрі провадять медичну діяльність, не зобов’язані їх застосовувати
Методика обліку
Підприємство орендує приміщення. Для економії коштів на опалення було прийнято рішення придбати котел на пелетах. Оплата здійснювалася за рахунок орендаря. Після спливу строку оренди котел залишається в орендодавця. Як підприємству-орендарю відобразити ці операції в бухгалтерському та податковому обліку.
Оподаткування
Керівництво підприємства вирішило придбати електричний обігрівач до офісу. Центральне опалення в приміщенні є, але, зважаючи на прогнози, цього буде недостатньо для підтримання нормальної температури. Як відобразити цей обігрівач у податковому обліку?
Трудові відносини
Працівниця підприємства, яка недавно перевелася з іншого підприємства, бере щорічну відпустку. Відпускні їй не нараховували, просто виплатили частину компенсації за невикористану відпустку, отриману від попереднього роботодавця. Чи правильно це? Як відобразити період відпустки у звітності по ЄСВ?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!