Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 191 — середа, 8 жовтня 2014
Експерти коментують
Коли суми податків і зборів вважаються сплаченими? Чи справді податкове зобов'язання вважатиметься виконаним лише із дня зарахування відповідних сум на єдиний казначейський рахунок? Чи потрібно повторно здійснювати платіж, якщо кошти до бюджету так і не потрапили?
Оподаткування
Підприємство-боржник не погасило кредиту. Борг за кредитним договором був погашений підприємством-поручителем. Оскільки в поручителя не було грошових коштів, для погашення боргу банк забрав основні засоби (автомобілі). Які податкові наслідки такого погашення в поручителя? Чи виникатимуть податкові зобов’язання із ПДВ?
Соціальне страхування
Співробітник пропрацював на фірмі 27 років і в місяці його звільнення роботодавець не нарахував і не сплатив ЄСВ (за останній місяць роботи). У зв'язку із цим Центр зайнятості, нарахував мінімальну допомогу по безробіттю. Наскільки правомірні дії Центру зайнятості? Як виправити ситуацію?
ЄСВ
Виплата компенсації здійснюється на підставі звіту щомісяця протягом 12 календарних місяців після завершення аналогічного періоду із дня укладення трудового договору з особою, працевлаштованою на нове робоче місце, шляхом перерахування коштів з окремого рахунка органу ПФУ
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!