Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 181 — середа, 24 вересня 2014
Експерти коментують
Більшість громадян, які виїхали із зони АТО у зв’язку з небезпекою для життя та здоров’я, не припинили трудових відносин із попередніми роботодавцями та не мають на руках трудових книжок. Як їм працевлаштуватися на нову роботу без трудових книжок?
Нацбанк Постановою № 515 подовжив до 21 листопада дію валютних обмежень. Відтепер обов’язковому продажу підлягатиме 100% інвалюти. Які наслідки такого нововведення? Чи змінився строк розрахунків за експортом-імпортом? Як перевірятиме НБУ операції клієнтів банків?
Нацбанк продовжив дію обмежень щодо зняття готівкових коштів як в гривні, так і в іноземній валюті. Обмеження торкнулись і порядку купівлі інвалюти на міжбанківському валютному ринку, а також інвалютних переказів та вкладів
ЗЕД
Чи можна в Україні провести митне оформлення товарів на таких умовах Інкотермс 2010, як EXW і DDP? Які практичні нюанси їх застосування?
ПДВ
Расчет корректировки к налоговой накладной на частичный возврат денежных средств поступил покупателю в следующем месяце после его оформления. Когда следует провести корректировку НДС: в месяце получения расчета корректировки или по дате возврата неотоваренного аванса?
Чи може постачальник оформлювати зведені податкові накладні, а покупець формувати податковий кредит за ними, якщо під час дотримання всіх інших умов фактично оплата за поставлений товар здійснюється нерегулярно (раз на три місяці або рідше)?
Налоговая накладная на аванс была зарегистрирована в ЕРНН. Предприятие частично вернуло покупателю излишне перечисленные средства, но не зарегистрировало расчет корректировки в ЕРНН. Можем ли мы показать расчет корректировки в декларации по НДС за август 2014 года и приложении Д1 к ней?
Оплата праці
У січні 2014 року працівнику було підвищено посадовий оклад і визначено фіксовану величину індексації у сумі 125,20 грн, цей місяць став базовим. У вересні 2014 року сума поточної індексації перевищила суму фіксованої індексації. Як проводити індексацію зарплати працівника у вересні 2014 року?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!