Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 180 — вівторок, 23 вересня 2014
Експерти коментують
Постановою КМУ від 10.09.2014 р. № 437 внесено зміни до Порядку компенсації працедавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою від 15.04.2013 р. № 347. Про основні нововведення читайте в коментарі.
ДФС роз’яснила низку питань, які стосуються оподаткування доходів фізосіб військовим збором. Зокрема описано порядок оподаткування доходів у вигляді додаткового блага та доходів, виплачених у натуральній формі, а також відповідальність за ненарахування, несплату військового збору.
Матеріальна відповідальність
У яких випадках можна притягти працівників до колективної (бригадної) матеріальної відповідальності? Які особливості оформлення колективної відповідальності на підприємстві? Чи потрібно укладати договір про колективну матеріальну відповідальність?
Первинні документи
Підприємство надає послуги з переробки продукції за договором підряду. Готову продукцію відправляє замовнику з оформленням ТТН. Акт наданих послуг оформлює після того, як замовник прийме продукцію, тобто пізніше відвантаження продукції та оформлення ТТН? Чи можуть бути різні дати на цих документах?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!