Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 179 — понеділок, 22 вересня 2014
Експерти коментують
Правительство обновило требования к уровню образования кандидата на должность главбуха бюджетного учреждения, приведя их к требованиям реформы высшего образования. Кроме того, были упрощены требования к кандидатам на должность главбуха сельского и поселкового совета. Проанализируем содержание данных изменений
Перевезення та експедирування
Питання заповнення ТТН не втрачають своєї актуальності. Про застосування ТТН на практичних ситуаціях ми розповідали в матеріалі «Оформлення ТТН: корисні поради в практичних ситуаціях. Частина 1» газети № 178/2014.
Згідно з умовами договору постачання ТМЦ, товари перевозять не на склад покупця, а на склад третьої особи, де прийомку цих ТМЦ здійснюють працівники третьої особи. Якого контрагента треба вказувати в графі «Вантажоодержувач» і чиї печатка та підпис мають бути в полі «Прийняв (відповідальна особа вантажоодержувача)»
Чи потрібно в ТТН указувати вагу нетто, якщо продукцію перевозять насипом?
Чи можна оприбуткувати товар на підставі ТТН?
Якщо покупець не отримав ТТН, чи можуть «постраждати» його податкові витрати на придбання цінностей і податковий кредит?
Як у ТТН указувати вартість товару, який перевозять? Чи можна не зазначати даних про вартість у ТТН?
Можна доповнювати форму ТТН (ф. 1-ТН) додатковими полями?
Підприємство є перевізником, надає послуги з перевезення вантажу. Для списання палива перевізнику обов'язково мати ТТН в оригіналі чи достатньо копії?
Чи є порушенням заповнення ТТН посилання в графі 2 «Відомості про вантаж» на видаткову накладну (№ і дата), за якою відвантажуються та перевозяться ТМЦ?
Цінні папери
Підприємство здійснило операцію із передання векселя шляхом індосаменту. Чи потрібно при цьому сплачувати ціннопаперовий акциз? Якщо так, то що брати за базу оподаткування та чи відносити його до вартості відчужуваного цінного паперу? Як мають бути оформлені розрахункові документи?
Військовий збір
Згідно з колективним договором, підприємство виплачує працівникам, у яких народилася дитина, матдопомогу в розмірі двох місячних зарплат. Чи оподатковується така матдопомога військовим збором?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!