Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 173 — п`ятниця, 12 вересня 2014
Експерти коментують
Чи оподатковується гарантійний платіж за останній місяць оренди за договором оренди приміщення, який підприємство перераховує на рахунок орендодавця — фізичної особи, який не є підприємцем? Який порядок оподаткування застосувати в разі повернення гарантійного платежу?
Методика обліку
Підприємство на аукціоні бажає придбати нерухомість. Сплатило реєстраційний збір за участь в аукціоні. Перерахувало гарантійний внесок — 10% від вартості лота. Після виграшу 50% гарантійного внеску залишається в біржі як винагорода, 50% перераховують продавцеві лота. Потім 95% треба заплатити продавцеві й одержати документи на лот. Як таку операцію відобразити в обліку?
Основні засоби
Підприємство проводить капітальний ремонт будівлі (перекриття даху, заміна вікон і системи опалення). Ремонт здійснюватиме як підрядник, так і саме підприємство. Який бухгалтерський та податковий облік такого ремонту? Чи потрібно складати наказ про виведення об’єкта основних засобів з експлуатації?
Соціальне страхування
Комісія по соцстрахуванню підприємства складала свої протоколи на старих бланках (за формою, у котрій не включені останні зміни). Чи може Фонд соцстраху вимагати повернення суми за лікарняними листками, якщо протоколи комісії по соціальному страхуванню складені на таких бланках?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!