Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 170 — вівторок, 9 вересня 2014
Експерти коментують
Чи можливе віднесення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених у складі попередньої (авансової) плати за товари/послуги, які ще не використовуються в оподатковуваних операціях?
Валютні операції
Чи потрібно проводити перерахунок залишків на валютному рахунку (по субрахунку 312), якщо за таким рахунком протягом дня здійснювалися госпоперації? Які особливості такого перерахунку?
Податок на прибуток
Підприємство придбало в суб’єкта підприємницької діяльності запасні частини. Такий СПД надав видаткову накладну зі штампом («мокрої» печатки у них немає). Чи дійсною буде видаткова накладна без печатки? Чи можна цією видатковою накладною підтвердити податкові витрати?
Єдиний податок
Чи можуть обрати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності районні споживчі спілки?
Чи вважаються безоплатно отриманими товари (роботи, послуги) та чи включається їх вартість у дохід фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку, якщо за домовленістю сторін кредиторську заборгованість за придбані, але не оплачені товари (роботи, послуги) списано до спливу строку позовної давності?
Чи має право фізична особа — підприємець — платник єдиного податку в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначати код виду діяльності згідно з КВЕД-2010, якщо окремі види діяльності цього коду не дають права на застосування спрощеної системи оподаткування та не здійснюються таким платником?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!