Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 161 — середа, 27 серпня 2014
Експерти коментують
Нацбанк вирішив увести новий тип поточного рахунка, призначений лише для отримання заробітної плати, стипендії, пенсії, соціальної допомоги й інших передбачених законом соціальних виплат для того, аби банки могли не обкладати ПДФО нараховані відсотки за таким рахунком на виконання пп. 165.1.41 ПКУ
Підприємства ЖКГ, які визначають дату виникнення податкового кредиту за касовим методом, можуть зіштовхнутися з потребою подати на постачальника заяву зі скаргою (додаток Д8). У який строк слід подавати скаргу на постачальника та коли формувати на її підставі податковий кредит?
Касові операції
Касові документи завжди були під пильним контролем перевіряючих. Отож, які особливості заповнення прибуткового касового ордера? Як правильно заповнити всі реквізити ПКО? Чи можна виправити помилку в прибутковому касовому ордері та чи не буде це порушенням?
У видатковому касовому ордері не зазначено реквізити документа, який засвідчує фізособу, що отримала кошти. Цій особі повертали помилково перераховані нею кошти на розрахунковий рахунок підприємства. Яка відповідальність загрожує підприємству та його посадовим особам у цьому випадку?
Журнал реєстрації прибуткових і видаткових касових документів — з розряду тих документів, із заповненням якого можна впоратися без спецінструкції. Більше запитань виникає під час вибору форми для застосування журналу. Який журнал заповнити — КО-3 чи КО-3а? Які особливості їх заповнення?
Важливою ланкою в ланцюжку касових операцій є касова книга. Як і більшість документів, вона має свої особливості заповнення. Як заповнюють касову книгу філії? Які особливості її ведення в електронній формі?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!