Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 160 — вівторок, 26 серпня 2014
Експерти коментують
Нацбанк Постановою № 515 подовжив до 21 листопада дію валютних обмежень. Відтепер обов’язковому продажу підлягатиме 100% інвалюти. Які наслідки такого нововведення? Чи змінився строк розрахунків за експортом-імпортом? Як перевірятиме НБУ операції клієнтів банків?
Касові операції
Будь-яке підприємство неодмінно стикається із виплатою заробітної плати. І тут у підприємства є варіанти: або ж виплачувати окремими ВКО, або за допомогою Відомості на виплату грошей. Як це правильно зробити?
Зі статті ви дізнаєтеся, за які порушення касової дисципліни можуть оштрафувати підприємство, у якому розмірі та хто має право накладати санкції. Ітиметься про обмеження на готівкові розрахунки, про ліміт каси, строки видачі готівки й інші вимоги Положення про касові операції
Що таке каса та які вимоги до її приміщення? Які обов’язки касира? У цьому матеріалі ми надамо відповідь на ці й інші питання
Трудові обов’язки касирів пов’язані з повсякденним «контактом» з оборотними коштами підприємств, і тому від їх порядності та належного виконання ними своїх функцій значною мірою залежить прибутковість підприємства загалом. Які підстави настання такої відповідальності? Які її межі й умови притягнення до неї працівників?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!