Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
480 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
800 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 157 — середа, 20 серпня 2014
Експерти коментують
Працівників часто направляють у закордонні відрядження, забезпечивши авансом у валюті. При поверненні із закордонного відрядження в них згідно з авансовим звітом має лишитися невикористана валюта, але її немає в працівників. Чи можуть вони повернути до каси замість валюти гривні по курсу НБУ?
Військовий збір
Чи потрібно після 03.08.2014 р. сплачувати військовий збір із дивідендів за привілейованими акціями?
Чи підлягають оподаткуванню військовим збором лікарняні, які нараховуються чи донараховуються в серпні 2014 року за минулі періоди?
Наприкінці серпня 2014 року працівнику нарахували премію за півріччя та премію за підсумками роботи в липні. Чи підлягають оподаткуванню військовим збором премії, нараховані в серпні за минулі періоди?
Працівника звільняють 26.08.2014 р. на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП, і йому слід виплатити вихідну допомогу в розмірі середньомісячного заробітку. Чи підлягає вихідна допомога оподаткуванню військовим збором?
Працівнику для поїздок у службових справах видають проїзний для проїзду в міському транспорті загального користування. Чи оподатковувати його вартість військовим збором?
Працівнику підприємства, згідно з умовами колективного (трудового) договору, відшкодовуються витрати за наймання житлового приміщення та використання ПММ. Чи утримувати із суми такої компенсації військовий збір?
Як визначити базу обкладення військовим збором, якщо податковий агент здійснює виплати в натуральній формі? Чи потрібно застосовувати для визначення бази обкладення військовим збором «натуральний» коефіцієнт?
У головного підприємства в інших областях України зареєстровані відокремлені підрозділи. Хто й до якого бюджету в такому випадку утримує та сплачує військовий збір із зарплати працівників, які трудяться в цих відокремлених підрозділах?
Чи потрібно підприємству, яке виконує роль податкового агента, при нарахуванні та виплаті доходів приватним підприємцям після 03.08.2014 р. утримувати військовий збір?
Бюджетна установа уклала із фізособою договір підряду (ремонт прального обладнання). Акт виконаних робіт підписано 08.08.2014 р. Нараховано винагороду фізичній особі в сумі 500 грн. Чи треба утримувати з неї військовий збір?
Запам'ятати, які доходи фізосіб оподатковуються військовим збором, а які - ні, допоможе наша пам'ятка.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!