Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 156 — вівторок, 19 серпня 2014
Експерти коментують
Де в декларації з ПДВ показати коригування податкового кредиту за отриманими від нерезидента послугами, зважаючи, що окремого рядка для таких цілей чинною формою декларації не передбачено. Про це читайте в нашому коментарі.
Методика обліку
Подеколи підприємства, що мають вільні кошти, воліють не пускати їх в оборот, а покласти на депозит, аби отримати відсотки за ними. Як у бухгалтерському та податковому обліку показати надання/отримання тіла депозиту й заробіток у вигляді відсотків за користування цим депозитом?
ПДФО
Працівник згідно з табелем обліку робочого часу трудився всі 19 р.дн. травня, за які йому нараховано зарплату в сумі 1500 грн. Він скористався в травні правом на податкову соцпільгу (609 грн). У червні він приніс лікарняний із 26 по 30 травня 2014 року. Як зробити перерахунок за травень у зв’язку з уточненням відпрацьованих робочих днів й утримати ПДФО?
Неприбуткові організації
Благодійна організація списує застарілу кредиторську заборгованість (строк позовної давності вже сплив). Чи потрібно при цьому визнавати дохід у бухгалтерському обліку та сплачувати податок на прибуток?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!