Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 155 — понеділок, 18 серпня 2014
Експерти коментують
Постанова про 90-денний строк розрахунків за експортно-імпортними операціями вже не діє, а нову ще не прийняли. Який граничний строк розрахунків: 90 чи 180 днів? Які строки розрахунків діяли 18 та 19 травня 2014 року, коли виникла саме така ситуація?
Відповідальність і санкції
Наше підприємство зареєстровано в Донецьку. Несвоєчасно подали податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ). Чи штрафуватимуть нас за це?
Адміністрування податків і зборів
Чи надається відстрочення (розстрочення) податкового боргу та грошового зобов’язання суб’єктам господарювання, які перебувають на обліку в територіальних органах доходів і зборів, що розташовані на території проведення антитерористичної операції (АТО)
Податок на прибуток
Наш офіс переїжджає до іншого міста. Чи можна в податковому обліку віднести на витрати оплату послуг із перевезення обладнання та меблів, витрати на упакування речей, а також витрати на придбання квитків на поїзд? І як такі витрати показати бухгалтерському обліку?
Договірна робота
Як призупинити договірні взаємовідносини між контрагентами в зоні проведення АТО? Дана можливість має дозволити не розривати налагоджені між сторонами економічні зв'язки і відновити виконання зобов'язань згодом
Юридичні консультації
Які дії слід учинити представникам підприємства, якщо його пограбували, як документально оформити такий випадок і кому скаржитися?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!