Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 153 — четвер, 14 серпня 2014
Експерти коментують
Суб’єктів господарювання, що мають справу з фінансовими операціями, рідко балують роз’ясненнями. Та й їм бувають подарунки. Міндоходівці в листі від 15.04.2014 р. № 6877/6/99-99-19-03-02-15 розглянули 14 питань. Які особливості чекають на таких осіб?
Військовий збір
Наприкінці липня та на початку серпня нараховувалися відпускні працівникам за серпень та вересень. Чи потрібно з них утримувати військовий збір у зв’язку із запровадженням військового збору починаючи із 03 серпня 2014 року?
Предполагаем, что по замыслу авторов проекта объектом налогообложения военным сбором должны быть «вознаграждения по ГПД». И тогда было бы понятно, что сбор нужно уплачивать по договорам на выполнение работ или предоставление услуг. Но что мы имеем по факту?
Чи сплачувати військовий збір із зарплати за липень 2014 року та зарплатного авансу?
Працівникам, призваним на військову службу, під час мобілізації нараховується середній заробіток. Чи потрібно утримувати військовий збір із нарахованого середнього заробітку?
Об'єктом обкладення військовим збором є передусім доходи у формі зарплати або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються) у зв'язку з трудовими відносинами. Проте, чи утримувати військовий збір із грошового забезпечення військовослужбовців, адже вони не мають статусу працівників?
Підприємство під час ведення своєї госпдіяльності орендує у фізосіб (непідприємців) транспортні засоби, обладнання, а також приміщення. Чи потрібно з 03.08.2014 р. утримувати з доходів, що виплачується на користь фізосіб-орендодавців, військовий збір?
Чи утримувати військовий збір з нарахованої суми допомоги по вагітності та пологах?Які для цього є підстави?
Чи обкладаються військовим збором суми аліментів, які стягуються за виконавчим листом і перераховуються стягувачу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!