Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 152 — середа, 13 серпня 2014
Експерти коментують
Чи обмежено рух фінансової допомоги в касу та з каси підприємства в розмірі 150 тис. грн?
Укотре ухвалено ініціативи Уряду щодо скорочення витрат на утримання держапарату. І вкотре основну ставку зроблено на скорочені видатків на оплату праці держслужбовців, а також можливості виплачувати індексацію в менших розмірах. Кому ж із бюджетників уріжуть зарплати?
Укотре ухвалено ініціативи Уряду щодо скорочення витрат на утримання держапарату. І вкотре основну ставку зроблено на скорочені видатків на оплату праці держслужбовців, а також можливості виплачувати індексацію в менших розмірах. Кому ж із бюджетників уріжуть зарплати?
Військовий збір
Коли слід починати сплачувати військовий збір і на які рахунки його перераховувати?
Заповнювати платіжні доручення на сплату платежів до бюджету — звична справа для бухгалтера. Однак із появою нового виду обов’язкового бюджетного платежу — військового збору — варто зупинитися на такому: у чому ж полягатимуть особливості заповнення платіжного доручення на сплату військового збору?
У липні та серпні 2014 року нараховано лікарняні, які ще не виплачено, оскільки кошти ще не надійшли від Фонду соцстраху. Чи потрібно утримувати військовий збір із сум таких лікарняних?
Чи утримується військовий збір із матеріальної допомоги, що має систематичний характер і надається всім або більшості працівникам та матеріальної допомоги разового характеру, яка надається у зв'язку із сімейними обставинами, на оплату лікування, оздоровлення дітей, поховання
Підприємство у процесі ведення своєї госпдіяльності орендує у фізосіб (непідприємців) транспортні засоби, обладнання, а також приміщення. Чи потрібно з 03.08.2014 р. утримувати з доходів, що виплачуються на користь фізосіб-орендодавців, військовий збір?
На якому рахунку в бухгалтерському обліку слід відображати військовий збір?
Допоки програмісти працюють над оновленням до 1С, сумлінні роботодавці нині прагнуть вчасно виплатити своїм працівникам зарплату. Розповімо як самостійно налаштувати утримання військового збору в 1С.
Щомісяця утримуємо за виконавчим листом аліменти із зарплати працівника в розмірі 25%. Із 3 серпня введено військовий збір, до об’єкта оподаткування яким потрапляє й зарплата. Як визначити базу для утримання аліментів: після вирахування суми військового збору чи до?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!