Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 151 — вівторок, 12 серпня 2014
Експерти коментують
Укотре ухвалено ініціативи Уряду щодо скорочення витрат на утримання держапарату. І вкотре основну ставку зроблено на скорочені видатків на оплату праці держслужбовців, а також можливості виплачувати індексацію в менших розмірах. Кому ж із бюджетників уріжуть зарплати?
Сільське господарство
Унаслідок проведення на землі сільгосппідприємства певних робіт (прокладення кабелю, геологорозвідувальні роботи) знищено частину посівів. Організація, яка проводила роботи, виплачує сільгосппідприємству компенсацію. Як документально оформити й відобразити таку операцію в обліку сільгосппідприємства-спецрежимника, читайте далі…
Трудові відносини
Секретар і голова місцевої ради достроково склали свої повноваження (за власним бажанням). Чи існують законодавчі гарантії щодо надання їх попереднього місця роботи (посади)?
РРО та каса
Чи можна поповнити статутний фонд через касу підприємства та витратити ці кошти на виплату зарплати або на господарські потреби? Чи обов’язково вносити кошти на розрахунковий рахунок за умови, що засновником є фізособа-резидент, а зміни про збільшення статутного фонду внесено та зареєстровано у передбаченому порядку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!