Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 150 — понеділок, 11 серпня 2014
Експерти коментують
Після відвантаження покупцю товару за об’єктивними причинами змінилася ціна на цей товар. Яким первинним документом потрібно оформити зміну ціни? Чи потрібно складати первинний документ на різницю в ціні (якщо, приміром, ціна зросла)?
ЄСВ
Підприємство в зоні АТО тимчасово не працює, але працівників не звільняли. Деякі з них знаходяться у відпустці без збереження зарплати та щорічній відпустці. А тих, хто вже відгуляв відпустку, вивільнили від роботи зі збереженням місця роботи та посади, але без збереження заробітку. Які реквізити заповнювати у звітності по ЄСВ?
Відрядження
Чи є правомірною компенсація добових по відрядженню з тримісячним терміном давності? Чи має право підприємство несвоєчасно відносити до складу податкових витрати на таке відрядження?
Методика обліку
Кажуть: не суди книгу за обкладинкою. Так само не варто судити товар за пакуванням, яке відіграє не найостаннішу роль. Адже пакування товару і, зокрема тара забезпечує захист товару від пошкоджень та втрат. Бухгалтерів же щодо тари традиційно цікавить питання її обліку.
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!