Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
Тариф
Газета+
99 грн
за 1 місяць
199 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
399 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
799 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 149 — п`ятниця, 8 серпня 2014
Експерти коментують
Кримський підприємець, який має найманих працівників, аби й надалі здійснювати свою діяльність, перереєструвався на материкову частину України. Яким чином можна зняти з реєстрації трудові договори з найманими працівниками, адже вони зареєстровані в Кримському центрі зайнятості?
Оплата праці
Працівник в одній і тій же установі працював за основним місцем роботи та за сумісництвом на 0,75 ставки. Із 1 по 31 липня його відправили на курси підвищення кваліфікації за основним місцем роботи, а за сумісництвом він продовжує працювати. Чи має він право на індексацію зарплати за сумісництвом?
Працівник працює на держпідприємстві за основною посадою (кур’єра) і за іншою посадою (прибиральник) по 0,5 ставки. Базовий місяць — квітень 2012 року. Як індексувати зарплату в серпні 2014 року цього працівника, зважаючи, що робота за посадою (прибиральник) не вважається сумісництвом?
Працівника з 12 серпня 2014 року переведено згідно з п. 5 ст. 36 КЗпП на інше підприємство з посади провідного бухгалтера на посаду заступника головного бухгалтера. Базовим на попередньому місці роботи був січень 2011 року. Чи зміниться базовий місяць на новому місці роботи, куди він перевівся?
ПДВ
Підприємство-засновник передає до статутного фонду новоствореного підприємства основні засоби. Унаслідок такого передання у засновника виникає податкове зобов'язання, а в отримувача — вхідний ПДВ. Але отримувач на дату передання ще не платник ПДВ. Чи зможе воно в разі набуття статусу платника податку, скористатися вхідним ПДВ?
Орендні відносини
Підприємство орендує приміщення, у якому здійснює ремонт. Договором оренди передбачено право проводити ремонтні роботи, а також прописано обов’язок компенсувати витрати на електроенергію орендодавцеві. Як орендарю відобразити компенсацію витрат за спожиту електроенергію під час ремонту?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!


Приготуйся до змін! Докладніше