Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 146 — вівторок, 5 серпня 2014
Єдиний податок
Підприємець на єдиному податку — неплатник ПДВ вирішив зайнятися експортом. Як визначити оподатковуваний дохід, якщо вся сума валютних коштів спочатку надходить на розподільчий рахунок, а не на поточний? Чи включається до доходу єдинника дохід від продажу інвалюти?
ПДФО
На підприємстві працює штатний працівник, який одночасно зареєстрований як фізособа-підприємець. Чи має він право нa застосування податкової соціальної пільги дo зарплати в місяцях, коли отримує доходи від підприємницької діяльності та коли не отримує?
Соціальне страхування
Комісія із соціального страхування має право призначити допомогу на поховання застрахованої особи чи особи, яка перебувала на її утриманні, на підставі оригіналу довідки, виданої для отримання допомоги на поховання, копії свідоцтва про смерть, а також заяви особи, що її отримуватиме
Сільське господарство
Новостворене підприємство — платник податку на прибуток на загальних підставах і неплатник ПДВ придбаває сільськогосподарську техніку. На які витрати відносити амортизацію в податковому та бухгалтерському обліку? Чи потрібно перераховувати ПДВ під час подальшої реалізації (техніки)?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!