Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 137 — середа, 23 липня 2014
Експерти коментують
Мінсоцполітики й раніше наголошувало, що індексація зарплати за сумісництвом не провадиться. А починаючи з 13.02.2014 р. такого висновку можна дійти і з порядку проведення індексації. Але справедливим такий підхід назвати важко, оскільки він зачіпає, в першу чергу, працівників із низькою зарплатою.
Відпустки
Як із суми перехідних відпускних утримати ПДФО та відобразити виплату у формі № 1ДФ, якщо відпустка припадає на перетин двох кварталів, а сума відпускних повністю виплачується до початку відпустки?
ПДВ
Як заповнити розрахунок коригування до податкової накладної на постачання медвиробів за ставкою 7%: у якій колонці розрахунку коригування слід показати коригування обсягів і де зазначити суму коригування податкового зобов'язання та податкового кредиту?
Патентування та ліцензування
Підприємство, яке здійснює продаж дверей та вікон, вирішило розширити сферу діяльності та планує зайнятися їх встановленням. Чи потребує такий вид діяльності отримання ліцензії, проходження працівниками підприємства відповідного навчання тощо?
Єдиний податок
Підприємство на єдиному податку вирішило здати в оперативну оренду приміщення, що знаходиться в нього на балансі. Контролери наголосили, що в такому випадку підприємство має покинути спрощену систему оподаткування та сплатити подвійний податок із суми такої оренди. Чи справді це так?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!