Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 135 — понеділок, 21 липня 2014
Експерти коментують
Із 18.03.2014 р. єдиний внесок на виплати, які компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період не нараховується. Як відображати зазначену виплату у звітності по ЄСВ та провести сторнування ЄСВ за минулі місяці?
Методика обліку
Підприємство отримало обладнання. Згідно з умовами договору, право власності на придбане обладнання перейде на дату повної оплати за нього. За якою датою слід провести оприбуткування обладнання в бухгалтерському обліку — за датою, зазначеною у видатковій накладній, чи за датою оплати?
ЗЕД
Підприємство уклало із нерезидентом ліцензійний договір. Чи потрібно включати до митної вартості суму роялті? У яких випадках роялті має бути в складі митної вартості? Як розрахувати таку суму роялті?
Земельні відносини
Підприємство вирішило продати склад і земділянку, на якій він розташований. Однак в акті на право власності на земділянку відсутній кадастровий номер. Чи буде це перешкодою під час укладення договору купівлі-продажу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!