Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 133 — четвер, 17 липня 2014
Експерти коментують
Платники податку, що перебувають у зоні АТО, не мають можливості сплатити вчасно свої податкові зобов’язання щодо податків та зборів, передбачені ПКУ. Тож постає запитання: як діяти платникам податків Донецької та Луганської областей, аби їм не нарахували штрафних санкцій за пропуск граничних строків для сплати податків і зборів?
Основні засоби
Під час проведення модернізації основного засобу замінюють комплектуючу на більш удосконалену версію. А стару комплектуючу знімають і оприбуткувати на склад. Надалі підприємство планує продати або встановити на інший термінал. Як правильно відобразити цю операцію в обліку?
ПДФО
Працівник-інвалід звільнився у червні 2014 року. При звільненні була нарахована грошова компенсація за невикористані 24 к.дн. щорічної відпустки замість 30 к.дн. Які нарахування та утримання потрібно провести і як показати у звітності по ЄСВ та ПДФО?
Єдиний податок
Чи вважається суборенда посередництвом для спрощенців? Якщо ні, то чи може єдинник здавати частину нерухомості в суборенду, не порушуючи умов перебування на спрощеній системі оподаткування?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!