Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 130 — понеділок, 14 липня 2014
Експерти коментують
У Донецькій і Луганській областях склалася складна ситуація через терористичну загрозу. Це призвело до відсутності в окремих платників податків можливості подавати в граничний строк податкові декларації. Як чинити таким платникам податків, аби їм не нарахували штрафні санкції за несвоєчасне подання податкових декларацій?
Податок на прибуток
Підприємство в 2013 році задекларувало збиток, дохід більше 10 млн грн. У І кварталі 2014 року отримано поворотну фіндопомогу від неплатника податку на прибуток. На кінець кварталу фіндопомогу не повернено. Як правильно в такій ситуації враховувати фіндопомогу?
Підприємство — платник податку на прибуток — звітує раз на рік. Чи треба розраховувати курсові різниці щокварталу, чи достатньо це робити раз на рік?
Звітність
У підприємства з податку на прибуток за І квартал вийшов збиток. При цьому декларацію за згаданий період не подавали. А за півріччя за підрахунками — прибуток. Чи потрібно в такому разі подавати декларацію за півріччя?
Відбулася зміна ціни на товар. Що саме має включати рядок 03.26 додатка ІД та рядок 06.4.28 додатка ІВ до податкової декларації з податку на прибуток?
В Україні рахунок неприбуткових установ і організацій іде на багато десятків тисяч. Та ця величина весь час коливається. Як звітувати тим, хто припиняє членство в цьому своєрідному закритому клубі
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!