Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 127 — середа, 9 липня 2014
Експерти коментують
Унесені зміни до Порядку отримання санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів ФСС з ТВП. Зміни стосуються як форм облікової документації, так і порядку розподілу, видачі й оплати путівок на санаторно-курортне лікування.
Облік за МСФЗ
Яким чином відображати у фінансовій звітності за МСФЗ, а точніше у Звіті про прибуток або збиток, курсові різниці, що виникли у звітному періоді, — згорнуто чи розгорнуто?
Порядок подання запасів у фінансовій звітності за міжнародними стандартами регулюється МСБО 2 «Запаси». Розглянуто порядок визначення, визнання, оцінки та списання запасів згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності.
Незважаючи на національну практику обліку основних засобів, поняття малоцінних необоротних матеріальних активів (МНМА) у системі МСФЗ не використовується. Тому під час переходу на МСФЗ логічно виникає запитання: що робити з МНМА в міжнародному обліку та де відображати ці об’єкти в МСФЗ-звітності?
Трудові відносини
Працівника підприємства звільнено 20 березня 2014 року на підставі п. 3 ст. 36 КЗпП у зв’язку із призовом на військову службу під час мобілізації. Із 8 липня 2014 року гарантії щодо збереження місця роботи, посади та виплати середнього заробітку поширено й на працівників, мобілізованих з 18.03.2014 р. Чи потрібно поновлювати мобілізованого працівника на роботі та як це оформити?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!