Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 126 — вівторок, 8 липня 2014
Експерти коментують
Як обліковувати поворотну фінансову допомогу залежно від статусу її надавача? Чи впливає базовий звітний період (рік або квартал) на облік фіндопомоги? Як обліковувати поворотну фіндопомогу при зміні системи оподаткування?
Фінансова звітність
НБУ встановлює курс гривні до іноземних валют на поточний робочий день посеред дня. За яким курсом НБУ розраховувати курсові різниці на дату балансу для відображення у фінансовій звітності — за тим, що діяв на початок дня, чи за тим, що встановлено протягом дня?
Підприємство сплачує податок на прибуток і подає декларацію за підсумками року. У проміжній квартальній фінзвітності податкові зобов’язання з податку на прибуток не відображає. Чи правильно це? Чи потрібно створювати забезпечення для майбутніх витрат зі сплати податку на прибуток (Дт 98 Кт 47)?
Як у бухгалтерському обліку відобразити дооцінку основних засобів? Яка кореспонденція списання дооцінки на нерозподілений прибуток? Особливо, коли мовиться про списання раніше дооціненого об’єкта. У яких формах і рядках відображатиметься така дооцінка?
Чи обов’язково створювати резерв сумнівних боргів для малих підприємств із метою списання заборгованості? Які малі підприємства вправі списувати заборгованість без створення резерву?
Ломбард є суб’єктом малого підприємництва (чисельність працівників — 10, дохід — до 10 млн євро). Яку фінансову звітність потрібно складати? Увесь пакет фінзвітності чи за формами, затвердженими П(С)БО 25 для суб’єктів малого підприємництва?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!