Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 125 — понеділок, 7 липня 2014
Експерти коментують
Починаючи з 01.04.2014 р. юридичні та фізичні особи, які купують інвалюту в безготівковій або готівковій формі, сплачують пенсійний збір у розмірі 0,5% суми операції з купівлі іноземної валюти. Чи можна суму сплаченого пенсійного збору відносити до податкових витрат?
ПДФО
Починаючи з 1 липня 2014 року дохід фізосіб у вигляді процентів на депозити обкладатиметься ПДФО. Яким чином відбуватиметься оподаткування, за якою ставкою, як розрахувати й задекларувати дохід від депозитів — усі ці питання й не лише розглянемо в матеріалі
Трудові відносини
Із працівником, якого мобілізовано на військову службу з 18.03.2014 р., підприємство уклало строковий трудовий договір, строк якого спливає 15.07.2014 р. Чи можна його звільнити 15.07.2014 р.? Як бути з видачею трудової книжки?
Приватне підприємництво
Фізособа-підприємець для застосування безготівкових розрахунків із контрагентами відкрила рахунок у банку. Однак операції проводяться як у готівковій, так і в безготівковій формі. Чи обов’язково здавати всю виручку, отриману в готівковій формі, за день до банку?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!