Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 120 — п`ятниця, 27 червня 2014
Експерти коментують
Чи зобов’язане підприємство створювати забезпечення під резерв відпусток? Яка відповідальність передбачена за нестворення такого забезпечення?
Підприємство подало збиткову декларацію за І квартал та з квітня не сплачує авансових внесків. Чи потрібно буде сплачувати авансові внески в січні та лютому наступного року?
Основні засоби
В орендованому приміщенні орендар установив охоронну сигналізацію. Оплата здійснюється за рахунок орендаря. Як відобразити такі операції в бухгалтерському та податковому обліку орендаря?
Cередня зарплата
Чи треба підприємству нараховувати за червень середній заробіток мобілізованим або чекати порядку компенсації виплати зазначених сум, який має затвердити Уряд? Якщо такі суми нараховувати, це рахуватиметься зарплатою, тож чи потрібно нараховувати (утримувати) із них ЄСВ та як відображати у звітності?
Пенсійне забезпечення
Чи збільшується розмір дострокової пенсії на 2,5% за кожні 6 місяців пізнішого виходу на пенсію? Чи зменшується розмір пенсії на 0,5% за кожен недопрацьований місяць?
Маю 10 років стажу державної служби, у липні 2013 року звільнився з посади держслужбовця та не працював. У грудні 2013 року мені встановлено ІІ групу інвалідності за загальним захворюванням. Чи маю право на призначення пенсії з інвалідності відповідно до законодавства про держслужбу?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!