Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
Тариф
Газета+
99 грн
за 1 місяць
139 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум
279 грн
за 1 місяць
Тариф
Преміум+
799 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 118 — середа, 25 червня 2014
Експерти коментують
З 08.06.2014 р. законодавчо закріплено право мобілізованих на відпустку, збільшено список категорій осіб, яких звільнятимуть зі служби під час мобілізації, а також обов’язок мати відмітки про військовий облік при зміні місця реєстрації. Які ж іще зміни мають знати ті, хто проходить військову службу?
Податок на репатріацію
Податковий кодекс України при застосування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування визначає таке поняття як «бенефіціарний» власник доходу. Хто є бенефіціарним власником доходу? Як підтвердити бенефіціарність? Яка судова практика?
Ми платники податку на прибуток (звітуємо раз на рік). У І кварталі 2014 року виплатили нерезиденту дохід від продажу нерухомого майна. Коли нам треба подавати звіт про виплачені доходи нерезидентам: у строки, передбачені для квартального чи річного звітного періоду?
Підприємство виплачує доходи нерезиденту, з якого має утримати 15% податку. Проте чекаємо довідку від нерезидента, щоб застосувати правила міжнародного договору щодо звільнення від оподаткування. Коли потрібно в бухобліку показувати зобов’язання перед бюджетом зі сплати податку з доходів нерезидента?
Підприємство-резидент (замовник) уклало договір на виробництво реклами із постійним представництвом нерезидента в Україні (виконавець). Чи потрібно резиденту сплачувати податок на репатріацію, передбачений п. 160.7 ПКУ?
Чи можна в договорі з нерезидентом прописати, що податок на репатріацію сплачуватиме українська сторона за власний кошт?
Помилково не відобразили в додатку ПН до декларації сплачене роялті, оскільки податок з нерезидента не утримували. Що за це загрожує підприємству, якщо ставка податку по роялті становить «0%»? І чи можна ще виправити цю помилку?
Підприємство виплачує роялті нерезиденту-юрособі. При цьому податок із такого доходу не утримує через норми Міжнародного договору. Чи потрібно подавати звіт про пільги й відображати в ньому суму несплаченого податку з доходів нерезидента?
Особам, що здійснюють виплату доходів юрособі-нерезиденту із джерелом їх походження з України, слід потурбуватись і про подання належного звіту до Податкової про виплачені доходи й утриманий податок. Хто має звітувати, за якою формою та протягом якого строку, ми розповімо в нашому матеріалі
Підприємство (на загальній системі оподаткування) планує взяти участь у закордонній виставці задля просування товару. Організатор виставки, якому ми платимо за участь у ній, є нерезидентом. Чи потрібно в такому випадку сплачувати податок на репатріацію, передбачений п. 160.7 ПКУ?
Питання щодо отримання довідки від нерезидента для уникнення подвійного оподаткування виплачених доходів постають майже щодня. І це зрозуміло, адже отримання такої довідки має певні особливості залежно від країни, із якою укладено міжнародний договір про уникнення подвійного оподаткування. Тому перед читачами постають запитання: легалізація та переклад — чи різні це речі; якщо довідка не потребує легалізації, чи можна обійтися без офіційного перекладу?
Наше підприємство — платник податку на прибуток виплачує роялті нерезиденту. За яким курсом НБУ треба розраховувати податок на репатріацію для сплати в бюджет: за курсом нарахування доходу нерезиденту, на дату його виплати чи, може, за якимось іншим курсом?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!