Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 113 — середа, 18 червня 2014
Експерти коментують
Військовослужбовцям та резервістам і військовозобов’язаним які були мобілізовані не нараховуються штрафні санкції та пеня за невиконання будь-яких зобов’язань перед підприємствами, установами, організаціями (у т.ч. банками) та фізособами, а також проценти за користування кредитом
Чи обов’язково звільняти самозайнятій особі своїх працівників, якщо таку особу мобілізовано на військову службу? Чи компенсують із бюджету збережений за мобілізованими працівниками їх середній заробіток? Як бути з ЄСВ та ПДФО з таких виплат?
Як Закон № 1275 вплине на мобілізованих підприємців та осіб, що провадять незалежну професійну діяльність, як тих, що використовують працю найманих осіб, так і тих, що працюють самостійно, Закон № 1275?
Земельні відносини
Між товариством і громадянином — власником земельної ділянки в 2005 році укладено договір оренди землі на 20 років. У 2014 році орендодавець земельної ділянки помер, його спадкоємець не має наміру здавати успадковану земельну ділянку в оренду. Орендар не погоджується на дострокове розірвання договору. Як можна розірвати договір оренди земельної ділянки?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!