Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 110 — п`ятниця, 13 червня 2014
Експерти коментують
Підприємці на спрощеній системі оподаткування звільняються від сплати ЄСВ (за себе), якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами й отримують пенсію чи соцдопомогу. Чи підпадають під таке звільнення пенсіонери, які достроково вийшли на пенсію, пенсіонери за вислугою років та чорнобильці?
Оплата праці
Починаючи із березня 2014 року працівників підприємств масово почали мобілізувати на військову службу та викликати на навчальні збори. Як правило, через місяць-два вони повертаються на основне місце роботи, але незрозуміло, як виплачувати їм індексацію…
Бюджет
Управління капітального будівництва передає на баланс установи зданий в експлуатацію об'єкт будівництва. Які документи є підставою для прийняття його на баланс? Чи вправі установа додатково вимагати копії актів виконаних будівельних робіт?
ЄСВ
Чи потрібно відображати у звітності по ЄСВ зміну прізвища застрахованої особи та як це зробити?
Фізична особа — підприємець найняла працівника. Коли виникає обов’язок нарахування та утримання ЄCВ із суми заробітної плати (доходу) найманого працівника?
Чи обов’язково необхідно роботодавцю інформувати податкову інспекцію про те, що не використовується праця фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту)?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!