Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 108 — середа, 11 червня 2014
Туризм
Турагент (підприємство — платник єдиного податку та платник ПДВ), який співпрацює з туроператором на умовах агентського договору, продав клієнту путівку вартістю 5000 грн і зробив йому за рахунок своєї винагороди знижку 5% (тобто 250 грн). У зв’язку із цим турагент отримав від клієнта 4750 грн. Як показати таку операцію в податковому та бухгалтерському обліку?
Туроператор надає туристичні послуги. Причому в деяких випадках співпраця із нашими клієнтами будується на умовах попередньої оплати. Як у таких ситуаціях нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ? Що брати за базу оподаткування? Коли туроператор має право на податковий кредит?
Останнім часом у багатьох турагентів виникають питання щодо використання чи невикористання РРО при таких розрахунках. Ми вирішили надати відповідь на декілька найтиповіших запитань.
Розміщення на офісі логотипу компанії-туроператора, який наданий турагенту по франчайзингу: чи можливо і в якому вигляді (зовнішня реклама, інформаційна табличка або інформаційна вивіска)?
Турфірма для своїх клієнтів планує оплатити послуги з проживання нерезиденту-фізособі (власнику готелю). Готель знаходиться в країні нерезидента. Чи потрібно утримувати ПДФО з коштів, сплачених на користь фізособи?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!