Газета «Інтерактивна бухгалтерія»

  • slidebg
    «Інтерактивна бухгалтерія» — ми ПЕРШІ зі свіжими змінами!
    щоденна газета, база аналітичних матеріалів, нормативні документи, корисні функції
    для бухгалтерів та керівників
    .
240 грн
за 1 місяць
Бухгалтерська електронна газета
З питань передплати звертайтеся за:
тел.: (044) 392 3202
Електронна адреса: subscription@interbuh.com.ua
ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68131
у каталозі ДП «Преса»
Газета № 102 — понеділок, 2 червня 2014
Експерти коментують
Як сплачувати ЄСВ суб’єкту незалежної професійної діяльності, котрий одночасно є підприємцем — платником єдиного податку: роз’яснює Міндоходів.
Топ-новини місяця
За місяць з’являється чимало новин, тому ми спеціально для вас відібрали найцікавіші! У ТОП-новинах травня найгучніші новини місяця!
Виправлення помилок
Усі без виключення суб’єкти господарювання щодня здійснюють платіжні операції. Однак від банальних технічних помилок не застрахований ніхто. У даній статті поговоримо про те, як виправити огріхи, допущені у графі «Призначення платежу» платіжного доручення.
Підприємство помилилося в реквізитах рахунків під час сплати податку та єдиного внеску. Унаслідок цього подало заяви про переведення (зарахування) коштів на правильні рахунки. При цьому на правильні рахунки гроші потрапили із запізненням. Чи можна уникнути штрафів?
Юридичні консультації
Як відомо, зобов'язання має бути виражене в грошовій одиниці України — гривні. І виконуватися за загальним правилом вони повинні теж у національній валюті. Та чи можна встановити ціну зовнішньоекономічних договорів і валюту їх виконання в гривні?
 
 
 
 
 

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ
і щодня (у робочі дні) отримуйте підбірку свіжої аналітики та новин!